• Tekin Sok. No:7 Acıbadem,Kadıkoy-İstanbul
  • 05523608000

prp destek tedavisi ve prp saç ekimi

prp destek tedavisi ve prp saç ekimi

prp kelime anlamı ile trombosit yönünden zenginleştirilmiş plazma uygulamasıdır. prp bir çok estetik operasyonda kullanılan mucizevi bir tedavi formülüdür. saç ekimi operasyonlarında da başarılı şekilde uygulanmaktadır. prp ciltte bulunan hücrelerin yenilenmesini sağlayan bir serum olarak da tanımlanabilir. prp ile saç ekiminde de, cilt yenilemede kullanılan teknik gibi kişinin kendi kanı kullanılır. kişiden 8-20 cc miktarında alınan kan santrifüj edilir. santrifüj işlemi sonucunda elde edilen serum, saç ekimi yapılan alana belirli düzeyde enjekte edilir. saç ekiminde kök hücre tedavisi olarak da tanımlanabilecek olan prp destekli saç ekimi, prp destekli saç ekimi uygulaması yapılmayan saç ekimlerine göre daha başarılı ve daha sık saçlara sahip olmanızı sağlar.

PRP serumu enjekte edilen deri kendini çok daha hızlı iyileştirir. prp saçların daha iyi beslenmesine ve saç köklerinin kan dolaşımından daha fazla faydalanmasını sağlamaktadır. unitedhair saç ekiminde standart olarak saç ekimi operasyonu ile birlikte ücretsiz olarak uygulanan prp saç ekiminde oldukça başarılı sonuçlar vermektedir.  prp serumu sadece kişinin kendi kullanımına uygundur ve prp destek tedavisine davamı halinde %15 ile %20 arasında daha fazla başarılı sonuç elde etmeye yardımcı olmuştur.

PRP ile saç ekiminin faydaları

  • prp ile saç ekiminde daha sık saç ekimi yapılabilir
  • saç ekimi alanı daha iyi beslenir ve saçlar daha çabuk çıkar
  • saç ekimi alanında daha çabuk iyileşme sağlanır
  • saç ekimi alım alanı daha çabuk iyileşir.
  • kan dolaşımı daha hızlı olur ve iyileşme süreci daha hızlıdır
  • prp ile saç ekimi daha fazla greft ekimine olanak sağlar

prp destekli saç ekimi, saç ekimi operasyonlarında kolay ve ağrısız olarak uygulanır. yaklaşık 10 dakika süren uygulama süreci daha güçlü saçlara sahip olmanızı sağlamaktadır. prp destekli saç ekimi‘nde, en az 12 seans uygulama önerilmektedir. prp de doz aşımı diye bir durum söz konusu değildir ama yapılan çalışmalar 12 seansta en iyi sonucun aldığını göstermiştir. prp destekli saç ekimi’nde seanslar arasında 2 hafta olacak şekilde uygulanmalıdır.
prp destekli saç ekimi, saç ekimi alanında özel uygulama gerektiren bir işlemdir. unitedhair saç ekimi uzmanları gerekli tüm eğitimleri alarak prp uygulama özelliğine sahiptirler.

prp destek tedavisi ve prp saç ekimi için sizi aramamızı ister misiniz?

prp destek tedavisi ve prp saç ekimi fiyatları

19

19 yıllık gerçek saç ekimi kalitesi ve VIP hizmet standarları ile tanışın!

UNITEDHAIR Yüksek Standartları

YÜKSEK STANDARTLAR ile TANIŞIN!
unitedhair saç ekimi merkezi olarak 19 yılı aşkın süredir;
tecrübeli ekiplerimiz ve uzman doktorlarımızla birlikte APlus hastanelerimizde uluslararası VIP hizmet kalitesini standart olarak sunarak saç ekimi işlemlerini gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

unitedhair tarafından ekilen her saç kökü istisnasız bir ömürboyu garanti altında!

önçizgi dahil, %100 doğal saç ekimi sonucu artık lüks değil: STANDART!

prp destek tedavisi ve prp saç ekimi hakkında sıkça sorulan sorular