• Tekin Sok. No:7 Acıbadem,Kadıkoy-İstanbul
  • 05523608000

unitedhair saç ekimi merkezi

unitedhair saç ekimi

unitedhair saç ekimi merkezi

unitedhair saç ekimi merkezi

unitedhair saç ekimi, saç ekimi sektöründe tam 18 yıldır faaliyet gösteriyor. saç ekimi sektöründe Türkiye de öncü firmalardan olan Unitedhair saç ekimi merkezi istanbul saç ekimi merkezleri arasında en iyi saç ekimi merkezleri arasında gösterilmektedir.

Saç ekimi konusunda uzmanlaşmış doktorlarımız ve deneyimli akademik kadromuz ile Unitedhair saç ekimi olarak tam 18 yıldır İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarında siz değerli saç ekimi danışanlarımıza hizmet vermekteyiz.

İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarında faaliyette bulunan Unitedhair saç ekim merkezi %100 saç ekimi danışan memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ve en uygun saç ekimi fiyatı garantisi ile faaliyetlerini sürdürmektedir.
Saç ekiminde İstanbul’da hizmet veren sağlık kuruluşları arasında farkını hizmet kalitesi ile gösteren Unitedhair saç ekimi merkezi, en son teknoloji gelişmelerini saç ekimi danışanlarına uygulayarak en verimli sonuçları elde etmektedir. Güvenli ve steril ortamlarda gerçekleştirilen cerrahi operasyonlar, alanında uzmanlaşmış doktorlarımız tarafından büyük bir titizlikle gerçekleştirilmektedir. Yurt içi ve yurt dışında ki saç ekim danışanlarının ihtiyaçlarını donanımlı ve eğitimli kadromuz ile profesyonel bir hizmet ile karşılıyoruz.

İstanbul’un Avrupa ve Anadolu yakalarında hizmet vermekte olan saç ekimi merkezimize gelen saç ekimi danışanlarımızdan olumlu yorumlar gelmesi işimize olan bağlılığımızı her geçen gün artırmaktadır.
Saç ekiminde İstanbul’da hizmet ve kalitenin yanında en uygun saç ekimi fiyatlarıyla hizmet veren öncü sağlık merkezlerinden biri olmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Ticari kaygılardan uzak anlayışımız, insan sağlığına verdiğimiz değer bizleri farklı kılan özelliklerimiz arasındadır.

İstanbul’da saç ekiminde bir numaralı adreslerden biri olan Unitedhair saç ekimi, doktor hastane ve sağlık personeli konusunda titizlikle ve yasal sorumluluk bilinciyle hareket eden bir sağlık kuruluşudur. Ayrıca kişiye özel hizmet ve saç ekimi fiyat politikası ile çalışmalarını saç ekimi danışan memnuniyeti temeli üzerine oturtmuştur.

Herkesin ektiği saç çıkar ama hayalinizde ki %100 doğal görünümlü saçlara Unitedhair saç ekimi ile kavuşursunuz. Üstelik bu konuda sadece sözde değil belgeliyiz!
Unitedhair saç ekimi merkezi, tüm operasyonlarını anlaşmalı olduğu hastanelerde saç ekimi konusunda uzman doktorlar eşliğinde yapmaktadır. Türkiye’de saç ekimi operasyonlarının tamamı hastanelerde yapılmak zorundadır. Hasta haklarını ve hasta sağlığını önemseyen saç ekimi merkezimiz bu konuda dikkatli olmanızı öneriyor. Daha uygun saç ekimi fiyatları gibi görünen hastane dışı merkezlerde çok ağır faturalarla karşılaşabilirsiniz.

Sağlığınıza önem verenlerden iseniz Unitedhair saç ekimi merkezine kesinlikle uğramalısınız…

unitedhair saç ekimi

Medikal Direktörün Mesajı

Merhaba değerleri UnitedHair saç ekimi danışanı,

Unitedhair saç ekimi olarak 18 yılı geride bırakmanın haklı gururunu yaşadığımız zaman zarfı içerisindeyiz. Unitedhair saç ekimi merkezi olarak 18 yıldır saç ekimi sektöründe durmaksızın çalışmanın vermiş olduğu mutluluk sizlere de mutlaka yansımaktadır. Unitedhair, saç ekimi sektörünün Türkiye'de gelişmesinin ve bu kadar ünlü olmasında rol oynayan öncü sağlık kuruluşlarından birisidir. Bizler saç ekiminin bir cerrahi operasyon olduğunun farkındalığıyla uzun yıllardır faaliyet gösteriyoruz. Bu uzun yolculukta 30 ülkeden 8000 aşkın saç ekimi danışanımıza hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz. Saç ekiminden sonra aldığımız geri dönüşlerin bize verdiği mutluluğu tarif etmek imkansız. Saç ekimi yaptığımız kişilerin yüzündeki gülümse bu işte ticari kaygılarımızın olmadığının ispatı niteliğindedir. Firma olarak ilk günden bu ana dek "ÖNCE SAĞLIK" ilkemizin gereğini yerine getirmenin bizlere yaşattığı tarifsiz mutluluklar ile sizlere bir kaç mesaj iletmek istiyorum..

Unitedhair saç ekimi, kurulduğu ilk günden bu ana dek sağlık personelinden oluşan kadrosunun farkını hissettirmiştir. Eğitilmiş personel farkı ile saç ekimi danışanının endişelerini bir çırpıda gideren ve saç ekimi danışanın rahatı için herşeyi organize eden konsept yapımız en başarılı sonuç için odak noktamızdır. Bu ilkelerin ışığında edindiğimiz tecrübe ile tamamen doğal sonuçlarımız saç ekimi danışanlarımız için tercih nedeni olmamızı sağlamıştır.

Saç ekimi danışanlarımız vaadlerden uzak ispat ve güven ortamı içersinde ücretsiz saç analizini yaparak tüm operasyonunu özel saç ekimi temscilsi ile planlayabilir. Unitedhair saç ekimi merkezi 7/24 hizmet veren donanımlı temcilcileri ile size yardımcı olmak için görevdedir. Bizler kaliteli ve tamamen doğal saç ekimi konusunda başarılı operasyonların tek adresi olarak sizleri de mutlaka bir ön görüşmeye davet ediyoruz. Unitedhair kaliteli saç ekiminin bir lüks olmadığını kişiye özel fiyat garantisi ile fazlasıyla hissettirmektedir.

Unitedhair yönetim ekibinin lideri olarak sizlere söz veriyorum!
Saçlarınızın istediğiniz şekle kavuşması firmamızın bir ömür boyu garantisi altındadır. Bunun için hiçbir ticari kaygı içerisinde de olmamanız bizim için en önemli olaydır.

19 yıllık gerçek saç ekimi kalitesi ve VIP hizmet standarları ile tanışın!

UNITEDHAIR Yüksek Standartları

unitedhair tarafından ekilen her saç kökü istisnasız bir ömürboyu garanti altında!

önçizgi dahil, %100 doğal saç ekimi sonucu artık lüks değil: STANDART!