• Tekin Sok. No:7 Acıbadem,Kadıkoy-İstanbul
  • 05523608000

doğal saç ekimi

unitedhair saç ekimi

doğal saç ekimi

doğal saç ekimi

doğal saç ekimi operasyonları, saç ekimi konusunda uzman plastik cerrahlar tarafından hastanelere ait ameliyathanelerde ve ya tam steril odalarda uzman yardımcı ekip ile gerçekleştirilen saç nakil operasyonudur.
erkeklerde saçlar dış görünümü doğrudan etkileyen en önemli doğal aksesuardır. saçların dökülmesi yada herhangi bir nedenden kaybı zaman zaman statü kaybı, zaman zaman ise psikolojik sorunlara neden olmaktadır. bu doğal aksesuarın en iyi şekilde korunması gerekmektedir. bazı durumlarda elimizde olmayan nedenlerden dolayı saçlarımızı kaybederiz. bu nedenler genetik, stresli bir yaşam ve ya sinirli bir yapıdan kaynaklanabilir. bu gibi durumlarda saçların yeniden kazanılması ve bir daha dökülmemesi ihtiyacı doğrultusunda “SAÇ EKİMİ” ortaya çıkmıştır.

saç ekimi, önemli bir estetik operasyondur. çünkü geçmiş yapılan hatalardan kaynaklı olarak “ÇİM ADAM” denilen hatalı saç ekimleri insanları olumsuz etkilemiştir. günümüzde pek nadir rastlansa da halen çim adam görünümüne sahip saç ekimleri yapılmaktadır. bu durumlarda saç ekimi normal ve daha iyi olmak üzere iki aşamaya ayrıldı. bu ayrım herhangi bir kurum yada belirleyici kişiler tarafından değil, saç ekimi uzmanlarının yarışı sonrasında ortaya çıktı. işte bu iki aşamadan ikincisi olan “Doğal Saç Ekimi” yeteneklerine sahip uzmanların çoğunun bir araya geldiği UnitedHair saç ekimi merkezi, size en doğal saç ekimi garantisini sunmaktadır.

doğal saç ekimi nasıl olur?

doğal saç ekimi, daha fazla özen, daha fazla dikkat ve daha da önemlisi yetenek gerektirir. bu nedenle; herkesin çıktığı saç çıkar ama doğal saç ekimi bir ayrıcalık olarak ön plandadır. unitedhair saç ekimi merkezi, alanında uzman doktor ve saç ekimi uzmanları ile tam 18 yıldır doğal saç ekimi konusunda faaliyet göstermektedir.
doğal saç ekimi, saçların istenilen yöne taranmasının yanı sıra saçların hiç dökülmemiş insanlarla aynı şekilde görünmesi demektedir. kısaca doğal saç ekimine sahip insanların saçları dökülmeden önceki halindeki gibi doğal görünüme sahip olur.
bunun için estetik anlamda iyi bir bakış açısı olan, inceleme ve araştırma yapmaya meraklı kişilerin yetenekleri sayesinde çizmiş oldukları ön çizginin ve özel teknikler ile tamamen istenilen yöne sahip saçların ekildiği saç ekimi türüne doğal saç ekimi adı verilmektedir.

unitedhair saç ekimi, alanında uzmanlaşmış kadrosu ile doğal görünüme sahip saç ekimini kendisine ilke edinmiştir. hiçbir saç ekimi operasyonunu ayırt etmeden tüm saç ekimi operasyonlarını doğal saç ekimi olarak gerçekleştirmektedir.

unitedhair saç ekimi 18 yıllık deneyimi ve ilkeli duruşu ile sizleri misafir etmekten onur duyacaktır.

doğal saç ekimi için sizi aramamızı ister misiniz?

doğal saç ekimi fiyatları

19

19 yıllık gerçek saç ekimi kalitesi ve VIP hizmet standarları ile tanışın!

UNITEDHAIR Yüksek Standartları

YÜKSEK STANDARTLAR ile TANIŞIN!
unitedhair saç ekimi merkezi olarak 19 yılı aşkın süredir;
tecrübeli ekiplerimiz ve uzman doktorlarımızla birlikte APlus hastanelerimizde uluslararası VIP hizmet kalitesini standart olarak sunarak saç ekimi işlemlerini gerçekleştirmeye devam ediyoruz.

unitedhair tarafından ekilen her saç kökü istisnasız bir ömürboyu garanti altında!

önçizgi dahil, %100 doğal saç ekimi sonucu artık lüks değil: STANDART!

doğal saç ekimi hakkında sıkça sorulan sorular